PlasmaMade video

Revolutsiooniline PlasmaMade filtrisüsteem, mis on spetsiaalselt ette nähtud köögi õhupuhastite jaoks, paisati turule 2013. aastal pärast pikka arendustööd.
Meie PlasmaMade Airfilter saab paigaldada otse kõikidele väljatõmbeventilaatoritele, ilma et oleks vaja õhu väljalaskeavasid. Selle eeliseks on kütte- ja jahutuskulude kokkuhoid, kuna õhk ei voola enam väliskeskkonda, vaid jääb hoonesse. Seda nimetatakse “retsirkulatsiooniks”. Täiendav eelis on see, et köögi õhupuhasti energiatarbimine kajastub nüüd hoone energiatõhususe sertifikaadil, mis tähendab, et Teie energiamärgis on lõpuks korrektne.

PlasmaMade Airfilter kõrvaldab mitte ainult toidulõhnad, vaid ka Teie kodus leiduva õietolmu ja bakterid.
Selle saavutamiseks kasutab PlasmaMade Airfilter 4 meetodit.
Esiteks, plasma, mis muundab O2 molekulid O3 molekulideks, kõrvaldades lõhnaosakesed.
Teiseks, elektrostaatiline filter, milles tekkivad ioonid läbivad köögis ringlevat õhku.
Ja kolmandaks, elektrostaatiline klaaskiust filter, mis võimaldab saasteainete osakesi lõhustada ja hoiustada, ning kõrvaldab need aeglaselt terasest sise- ja välisvõres paiknevate elektroodide abil.
Kõige viimasena puhastab õhku süsinikfilter, mis kõrvaldab kõik jäägid ning võimaldab meie filtritel täielikult eemaldada nii jämedad kui ka peened saasteained.

PlasmaMade Airfilter on loodud kestma 10-15 aastat ja vastab kõige rangematele ohutusstandarditele. Teised filtersüsteemid kasutavad sageli vaid ühte tehnoloogiat ja seega ei ole need võrreldavad meie revolutsioonilise PlasmaMade süsteemiga.
Iga PlasmaMade õhufiltriga saate kaasa autentsussertifikaadi, mille registreerimine tagab parima võimaliku teeninduse ja aitab Teil veenduda, et olete ostnud autentse toote.
Interneti vahendusel võite lugeda mitmeid PlasmaMade Airfilter puudutavaid artikleid ja pressiteateid. Samuti on võimalik vaadata toodet puudutavaid videosid meie YouTube’i kanalil.

2017. aastal lisandus PlasmaMade sortimenti PlasmaMade Carbon seeria. Nende filtrite tööpõhimõte tugineb algupärasel PlasmaMade Airfilter. Peamine erinevus on see, et PlasmaMade Carbon Airfilter kõrvaldab ainult toiduvalmistamise lõhnad.

PlasmaMade Carbon Airfilter puhul on ainulaadne see, et tänu kõrge süsinikusisaldusega segule, mille oleme spetsiaalselt selle filtri jaoks välja valinud, kestavad need 2-3 aastat.
Filtrid on valmistatud sellistest kvaliteetsetest materjalidest nagu must teras ja ABS-plastik.
Need filtrid sobivad samuti iga köögikubuga, seega on PlasmaMade Carbon seeria sobiv lahendus kõigi jaoks, eelarvest sõltumata.
Meie süsteem on ainulaadne, sest Te saate igal ajal kõiki PlasmaMade tooteid üksteise vastu vahetada. Seetõttu nimetame seda Plug & Play lahenduseks.

Loodame, et oleme suutnud Teile anda ülevaate meie filosoofiast.
Tulevikus jätkab PlasmaMade kindlasti oma filtrite arendamist, et muuta toiduvalmistamine veelgi mugavamaks ning kaitsta Teie tervist.
Meie järgmine ülesanne on täielikult eemaldada peened osakesed, mis vabanevad toidu valmistamisel.
Jätkame tööd sügava veendumusega, et korrektseks toimimiseks ei pea retsirkulatsiooniga õhupuhasti imamisvõimsus olema rohkem kui 300 m3/h.

Mide meilt oodata võib

A
100% loomulik protsess

See protsess viib 99.9% tuluni.

B
Suur jõudlus

Mehhaanilist eelfiltrit pole vaja.

C
Mikroorganismid

Filtreeri kõik soovimatud ühendid välja.

D
Ajakohane

PlasmaMade® õhufilter vastab viimastele 2015. aasta EL-i standarditele.

Sertifikaadid

TÜV Rheinland Nederland B.V. sertifikaat
PlasmaMade® õhufiltrit on testitud vastavalt TÜV Rheinland Nederland B.V. & CE juhistele. See viitab töökindlusele ja turvalisusele.

ISO 9001 sertifikaat
PlasmaMade® on valmistatud ISO 9001 standardite järgi.

Parim hinna-kvaliteedi suhe
Oma klassi kõige ökonoomilisem plasma õhufilter.

Kvaliteedi garantii
5-aastane PlasmaMade õhufiltri garantii.filter_ass

info_pm

info_pm

latviaestoniabelgiumaustriacanadamexicoswitzerlandhungaryhongkongBosniaCroatiaAustraliaLuxembourgEgyptMalaysiaSloveniaMacaunorwayfinlandswedishfrenchitalyportugalturkeyGermanSpaindutchchinaSouth AfricasingaporedanishusarussiapolandczechEnglish